DOST KAHVESİ FORUM
DAHA İYİ HİZMET İÇİN,
LÜTFEN ÜYE OLUN!...
DOST KAHVESİ FORUM
DAHA İYİ HİZMET İÇİN,
LÜTFEN ÜYE OLUN!...
DOST KAHVESİ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş Geldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Symantec'ten Yeni Nesil İstemci ve Sunucu Yönetimi

YazarMesaj
Zapge
Yönetici
Yönetici
Zapge

Symantec'ten Yeni Nesil İstemci ve Sunucu Yönetimi Empty
MesajKonu: Symantec'ten Yeni Nesil İstemci ve Sunucu Yönetimi   Symantec'ten Yeni Nesil İstemci ve Sunucu Yönetimi EmptyÇarş. 25 Mart 2009, 16:25

Symantec istemci yönetim çözüm seti Altiris Client Management Suite 7.0 ile sunucu yönetim seti Altiris Server Management Suite 7.0’ın pazara sunulduğunu duyurdu

Symantec istemci yönetim çözüm seti Altiris Client Management Suite 7.0 ile sunucu yönetim seti Altiris Server Management Suite 7.0’ın pazara sunulduğunu duyurdu. Her iki yönetim seti de basitleştirilmiş günlük yönetim fonksiyonalitesi sunuyor ve son kullanıcı verimliliğinde gözle görülür bir artış sağlıyor.

Hem fiziksel hem sanal ortamlardaki çok kapsamlı istemci ve sunucu sistemleri için hazırlanan Symantec uç nokta yönetimine ilişkin entegre çözümler sayesinde kullanıcılar, kritik bilgi kaynaklarının korunması, kolaylıkla yönetilmesi ve otomatik olarak kontrol edilmesi gibi alanlarda fonksiyonalitelere sahip oluyor. Client Management Suite 7.0 ve Server Management Suite 7.0, manuel yönetim işlemlerini otomatik olarak yerine getiriyor, iş verimliliği araçlarını etkin kılıyor, verinin sorunsuz işlerliğini ve lisans uygunluklarına ise güven altına alıyor. Her iki yönetim seti de, Symantec’in ürün portföyü ile üçüncü parti çözümler arasında modüler ve esnek bir entegrasyonu mümkün kılan ve süreç otomasyonunda en iyi uygulama deneyimlerinin yansıtıldığı Symantec Management Platformu üzerinde tasarlanmış bulunuyor.

TÜBİDER Bilişim Teknolojileri

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Umudun yeni Adı Yarışma