DOST KAHVESİ FORUM
DAHA İYİ HİZMET İÇİN,
LÜTFEN ÜYE OLUN!...
DOST KAHVESİ FORUM
DAHA İYİ HİZMET İÇİN,
LÜTFEN ÜYE OLUN!...
DOST KAHVESİ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş Geldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul) Kocaeli'de...

YazarMesaj
Zapge
Yönetici
Yönetici
Zapge

Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul) Kocaeli'de... Empty
MesajKonu: Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul) Kocaeli'de...   Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul) Kocaeli'de... EmptyPtsi 23 Mart 2009, 17:52

Abdullah KOÇOĞLU’nun “sahne adıyla namı diğer Joker Abdul’un” kaleme aldığı, A.Serdar Önür’ün yönetmenliğini üstlendiği, kıyafet ve makyaj değişimi dâhil her şeyin sahne üzerinde gerçekleştiği, olağanüstü bir tek kişilik gösterisi “Joker Abdul Show” 2009 yılındaki ilk gösterisi ve 200. Gösterisini İzmit’te Oyun Sahnesi Oyuncuları ile birlikte başlıyor.
RAFLARA İNMEDEN TÜKENEN KİTABINI İMZALAYACAK
Eleştirmen notu 90 üzerine tekabül eden, dağıtıma girmeden toplu alımlarla tükenenen, "FARKINDALIK YA DA FARKINDANALIK" isimli 'Kişisel Gelişim' kategorisinde yer alan son kitabını da oyun öncesi ve sonrasında imzalayacak olan sanatçı Abdullah KOÇOĞLU’nun, Turne Etkinlik Programı kapsamında, 2 Mayıs’da Oyun Sahnesi Tiyatrosu Oyuncuları’yla ‘İzmit - Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği gösterisi ve 20 üniversiteye ücretsiz olarak düzenleyeceği ‘Kültür Turu’ takip edecek.
TÜRKİYE BİR İLK’LE BULUŞUYOR! ‘JOKER ABDUL CABARET SHOW’

Bu gösteri, son 20 yılını sahne deneyimleriyle olgunlaştırmış, yurt içi ve yurt dışında dünya standartlarında stand-up komedi, parodi, dans, yüzlerce tipleme, pandomim, ateş dans şovları sergileyen Joker Abdul’un, Türkiye’de bir ilk olan “Tek Kişilik Cabaret” gösterisidir.

Makyaj ve Kostüm değişimi dahil, her şeyin sahne üzerinde, zaman zaman paravan arkası kullanılarak gerçekleştiği “İronik, Felsefi, Uçuk-Kaçık” dokular taşıyan bu komedi gösteride ilklerle tanışacaksınız;

Aynı zamanda başarılı bir yazar olan Joker Abdul’un kaleminden damlayan şölen tadındaki bu oyunun içeriği belleklerinize kazınacak ve izlediğiniz gösterideki muhteşem tatlar, tiplemeler ve şovlar uzun süre aklınızdan çıkmayacak.

Bu doyumsuz gösteri 2 Mayıs Cumartesi günü Sabancı Kültür Merkezinde Saat 20.00 ‘da başlayacak olup, www.jokerabdul.com web adresinden; Joker Abdul Show'dan kesitler izleyebilir, gösteri adamı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

ELEŞTİRMEN GÖZÜYLE ‘JOKER ABDUL CABARET SHOW’:
Çetin AGAŞE | Gazeteci – Yazar: Seni tanıyor olmak zaten inanılmaz bir keyifti benim için. Sonra kalemini takip etmek, kitaplarını okumak ve de seni sahne üzerinde izlemek. Tebrik ederim, çok başarılı bir gösteri.
Ümit OKUR | Oyuncu – Aktör: Çok yetenekli insan gördüm ve birçoğuyla birlikte çalıştım. Ancak Joker Abdul çok başka… Onda Allah vergisi bir kabiliyet, üstün espri gücü, entegrasyon yeteneği ve sahneye odaklı şeytan tüyü var. Tebrikler; güldüm, hüzünlendim, etkilendim ve çok eğlendim.
Burak Fazıl ÇABUK | Genel Yayın Yönetmeni: Gösterinin beni en çok etkileyen kısmı, gülerken derin izler bırakan esprilerin yanı sıra, bir kişinin bu kadar büyük bir performansa imza atmasıydı. Tek kelimeyle, muadilleri arasında TEK geçiyorum. 10 üzerinden 10.
Adnan DİNÇER | Gazeteci – Yazar: Değerli kardeşim! “Vay ben neymişimden”, içi boş 'hava cıva' şişkin balonlar gibi patlamaya programlanmış yaşamların hayal aynasından yansımalarını çok güzel anlatmışsın. İnsanoğlunun belki de kafayı yemekte ışık hızı ile yarıştığı bir molada, bu yansımaları duvara asmak; yüreğinin ve beyninin güzellik randevusudur. Bu davette olanlar şanslıdır. Başarılarının devamını dilerim.
Burhan AKDAĞ | Gazeteci – Yazar: Çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim. Güldüm, duygulandım ve fantastik uzantılarla bambaşka bir seyre uzandım. Bir gösteriden ve tek bir kişiden beklenenden çok daha fazlasıyla karşılaştım. Mutlaka izlenmeli!
Mansur EL SABAH | Radyo – Televizyon Program Yapımcısı: Değerli dostum Joker Abdul’un yuvarlak ve parlak kafasında, inanılmaz sivri ve 360 derece zekâsını her zaman fark etmişimdir. Nice farklı kitaplara ve renkli gösterilerle bütünleşmiş oyunlara.
Diğer Bilgiler : - Oyunun tamamı 2,5 saat ve 2 perdedir. - Etkinlik mekânında, kamera, dijital kayıt cihazları ve fotoğraf makinesi çalıştırılması ilk 15 dakikadan sonra yasaktır. - 8 yaş altı salona alınmamaktadır. 13 yaşından küçüklere tavsiye edilmez.

Oyun, 2 Mayıs Cumartesi günü Sabancı Kültür Merkezinde Saat 20.00'de
İnternet Bilet Satışı: www.mybilet.com

Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul) Kocaeli'de...
1 sayfadaki 1 sayfası