DOST KAHVESİ FORUM
DAHA İYİ HİZMET İÇİN,
LÜTFEN ÜYE OLUN!...
DOST KAHVESİ FORUM
DAHA İYİ HİZMET İÇİN,
LÜTFEN ÜYE OLUN!...
DOST KAHVESİ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş Geldiniz

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

3 posters
YazarMesaj
Zapge
Yönetici
Yönetici
Zapge

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Empty
MesajKonu: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı EmptyÇarş. 22 Nis. 2009, 21:49

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Umarım çocukların saflığı ve kardeşliği tüm dünyaya örnek olur...
Neslihan
Yıldız Üye
Yıldız Üye

MesajKonu: Geri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı EmptyPerş. 23 Nis. 2009, 20:41

İnşallah ablacım Smile Ben de tüm çocuklarımızın bu güzel bayramını kutluyorum...
orhanculfa
Yıldız Üye
Yıldız Üye

MesajKonu: Geri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı EmptyC.tesi 23 Mayıs 2009, 15:08

Sevgili Arzu,
Sanırım iki gün sonra yeni bir yaş günü kutlayacaksın. Eşin,çocukların ve sevdiklerinle sağlık mutluluk ve esenlik içinde yüz yıl daha yaşamanı isterim. Yüzünden gülücükler eksilmesin.Gözlerinden öperim.
Orhan Culfa
Zapge
Yönetici
Yönetici
Zapge

MesajKonu: Geri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı EmptyPerş. 28 Mayıs 2009, 23:53

Cevabım geciktiği için özür dilerim öğretmenim. Nette sorun olduğu için sık giremedim. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım o yüz yılda hep birlikte oluruz... Ellerinizden öperim.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çocuk Kalkan Olarak Kullanılmış
» Dünya Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Günü